УКРАЇНА

20:51

27.05

Влада

У Мукачевому знову мітингують

0

У даний момент на центральній площі Мукачевого зібралося близько 5 000 громадян, які беруть участь у мітингу опозиційних сил з приводу ситуації навколо виборів мера міста, повідомляють «Факти, ICTV».

Представники міськвиконкому через мегафони повідомляють присутніх про постанову Мукачівського міжрайонного суду про заборону проводити у центрі міста будь-які мітинги, а також закликають батьків з дітьми залишити площу. Проте, ніхто з мітингуючи площу не залишає, а до центру продовжують підходити мешканці Мукачевого. За подіями спостерігають близько 100 працівників міліції.

Мітинг розпочався виступом народного депутата Матвієнка, голови УРП „Собор”, якого під час виступу закидали яйцями. Яйцями закидали не лише виступаючого, але і весь натовп на площі.

Матвієнко закликав всіх розійтися, зауваживши: „Ми виконаємо рішення суду, але доведемо цю справу до кінця”.

Учасники мітингу тримають прапори блоку “Наша Україна”, прапори УРП “Собор”, “Батьківщини”, інших опозиційних партій, численні плакати на підтримку Віктора Балоги - кандидата від блоку “НУ”.

За інформацією інтернет-сайту «Гаряча лінія», на під’їзді до міста патрулі міліції зупиняють усі мікроавтобуси та автобуси і запитують пасажирів про те, куди і з якою метою вони прямують.

Крім того, як зазначає “Гаряча лінія”, сьогодні до Мукачівської міської ради з’їхались народні депутати - члени СДПУ(О) та “залежні від партії депутати всіх рівнів – від селищних до обласної і Верховної Ради. Депутати звезені для організації підтримки Ернеста Нусера. Керує ними помічник губернатора Закарпатській області Іван Чубірко”.

Крім того, зазначає “Гаряча лінія”, в Ужгороді створено групу з 200 молодиків для участі у сьогоднішньому мітингу опозиції з метою його зриву. За деякими даними, по 30 гривень отримають ті з членів цієї групи, що кидатимуть яйцями в учасників опозиційного мітингу та його організаторів.

З Ужгорода молодики звозяться „Ікарусами”. Їхнє завдання – “концентрованими і не концентрованими групами втертися серед мітингуючих і „глушити” мітинг криками, свистом, чинити галас”, зазначає “Гаряча лінія”.

Центр Мукачевого закритий для проїзду автотранспорту, оскільки передбачається велика кількість учасників, а біля міського відділу міліції збираються співробітники МВС у парадній формі, ймовірно, для охорони мітингу, повідомляє “Гаряча лінія”. До міста також стягуються працівники МВС з усього Закарпаття, яких підвозять на автобусах.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus