УКРАЇНА

21:28

25.05

Влада

ІСД дозволили купити комбінат Дунаферр в Угорщині

0

Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» одержала офіційний дозвіл Антимонопольної ради Антимонопольного економічного Комітету (АЕК) Угорщини на придбання металургійного комбінату Дунаферр, повідомляє «ІНФА».

Таким чином, після перемоги Корпорації ІСД у конкурсі з приватизації найбільшого угорського меткомбінату Дунаферр процес юридичного оформлення документів увійшов практично у свою останню стадію.

Нагадаємо, що відповідно до інвестиційної угоди, ІСД зобов’язався збільшити основний капітал меткомбінату до 17,3 млрд. форинтів; протягом п’яти років інвестувати EUR275 млн. (близько 72 млрд. форинтів); зберігати кількість робочих місць, зафіксовану на момент підписання договору купівлі-продажу; постійно поліпшувати умови роботи на підприємстві, дотримуватися колективного договору; інвестувати в розвиток регіону EUR5 млн. (близько 1,3 млрд. форинтів).

Dunaferr – найбільша металургійна компанія Угорщини, що у 2002 році виробила 1,65 млн. тонн металопродукції, при цьому 38,8% її обсягу було експортовано в країни ЄС, у тому числі на автомобілебудівні підприємства Suzuki і Subaru. Виторг компанії торік становив $684,2 млн., чисті збитки – $43 млн. На кінець 2002 року борги Dunaferr досягали $446 млн.

ІСД, заснована в 1995 році, є промисловим об’єднанням, яке є власником великих пакетів акцій провідних підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Здійснює також проекти у вугільній і енергетичній сферах. Обіг компанії за дев’ять місяців 2003 року становив понад $1,3 млрд., загальний річний обсяг виробництва корпорації - понад $2,8 млрд.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus