УКРАЇНА

16:23

20.05

Влада

Толстоухов пророкує розкол НДП

0

Міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов, що є також першим заступником голови Народно-демократичної партії і головою Київської організації НДП, має наміри переконати партію підтримати кандидатуру прем’єр-міністра Віктора Януковича на виборах Президента в жовтні 2004 року, повідомляють «Українські Новини».

Про це Толстоухов заявив, виступаючи на зборах представників політичних партій і громадських організацій Києва, що відбулися сьогодні. Толстоухов зазначив, що на 28 квітня заплановане засідання політвиконкому партії, на якому він має намір відстоювати свою позицію. «Сьогодні так складається ситуація, що партія повинна йти на вибори з тим, хто дійсно має перемогти», - сказав Толстоухов. Він зазначив, що програма НДП передбачає висування на вибори Президента свого кандидата, однак, на думку Толстоухова, у цій ситуації інтереси України повинні бути вищими за інтересів партії.

Толстоухов розкритикував позицію лідера партії Валерія Пустовойтенка, котрий після заяви лідерів партій і фракцій, що входять у більшість Ради, про рішення висунути Януковича єдиним кандидатом на вибори Президента, заявив, що НДП має намір висунути свого кандидата. «Краще б він цю заяву зробив там, де сидів разом з іншими, щоб потім твоє мовчання не вважали золотом», - сказав Толстоухов.

Толстоухав також прогнозує розкол партії у випадку наполягання Пустовойтенка на висуванні його кандидатом на вибори Президента в жовтні цього року. «Якщо цей хід або похід він (Пустовойтенко) захоче довести до кінця, цей розкол не тільки можливий, а і реальний», - сказав Толстоухов.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus