УКРАЇНА

13:45

21.05

Влада

Винокурова не всі хочуть бачити суддею КС

0

Генеральна прокуратура просить не призначати суддею Конституційного суду екс-заступника Генерального прокурора України Сергія Винокурова. Про це йдеться у листі, який Генпрокуратура направила до Верховної Ради напередодні розгляду у парламенті рішення про призначення Сергія Винокурова суддею Конституційного суду, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У листі зазначається, що “два роки тому через неналежне виконання С.Винокуровим своїх обов’язків на посаді заступника Генерального прокурора України, було незаконно притягнуто до кримінальної відповідальності Ю.Вередюка, звинуваченого у вбивстві Гендиректора телекомпанії „Тор” І.Александрова”.

Генпрокуратура зазначає, що у серпні 2001 року за дорученням Генерального прокурора України саме на Винокурова було покладено обов’язки організації розслідування даної кримінальної справи і здійснення прокурорського нагляду з виїздом на місце події.

“У справі є свідчення про те, що Вередюк висловлювався про свою непричетність до вбивства, про фальсифікацію проти нього доказів. Втім, С. Винокуров не забезпечив проведення належних перевірок, а лише зобов’язав слідчих до найскорішого завершення розслідування по справі” – йдеться у листі.

Генпрокуратура зазначає, що у результаті, незаконно обвинувачений Вередюк помер, знаходячись за гратами, а на сьогодні слідством встановлено його непричетність до злочину. По справі доведено й факт фальсифікації доказів про вбивство І.Александрова з боку деяких працівників правоохоронних органів, зазначається у листі. Питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності нині вирішується слідством.

Генеральна прокуратура відзначає, що нею завершене розслідування по справі за обвинуваченням 12 осіб у вчиненні ряду навмисних вбивств.

“П’ятеро з них звинувачуються у вбивстві Александрова. Справу буде передано до суду, після того, як з її матеріалами ознайомляться обвинувачувані” – зазначається у листі Генпрокуратури.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus