УКРАЇНА

10:08

21.05

Влада

В Україні найкорумпованіші - ДПАУ, МВС і Мінздоров?

0

87% українських підприємців зіштовхуються в повсякденному житті з проявами корупції в органах державної влади. Найбільш корумпованими є Державна податкова інспекція, Міністерство охорони здоров’я і Міністерство внутрішніх справ, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Такі дані соціологічного опитування, проведеного співробітниками аналітичного центру «Академія». Дані опитування були представлені на прес-конференції в Києві в середу.

Згідно з даними соцдослідження, найбільш розповсюдженим видом хабарів державним службовцем є готівка (про це заявили 67% опитаних). Крім того, у вигляді хабарів вимагають перерахування платежів на зазначені банківські рахунки (40% респондентів), товари або послуги (40%), підписання на визначені терміни періодичних видань або оплату навчання (40% опитаних).

Найпоширенішим хабаром є 500 грн. (40% респондентів). Однак, не менш часто держчиновники вимагають від громадян хабара в розмірі до 1000 грн. і більше (відповідно - 31% і 29% опитаних).

Як свідчать дані опитування, найчастіше українські підприємці зіштовхуються з явищами корупції, звертаючи в податкові установи (54% опитаних), Мінздорову (35%) і МВС (29% опитаних).

Найдорожче українським підприємцям вартують послуги податкової інспекції (46% опитаних), Мінздорову (21%) і Міносвіти (14% опитаних).

Дослідження проводилося в другому півріччі минулого року в Сумах, Херсоні, Миколаєві, Львові, Донецьку, Луганську, Кам’янці-Подільському (Хмельницька область), місті Лубни і Лубенському районі (Полтавська область).

В опитуванні взяли участь близько 3,6 тис. українських підприємців.

Аналітичний центр «Академія» - дослідницька громадська організація, що займається незалежною експертною оцінкою управлінських державних інституцій у сфері господарювання з метою формування цивільного суспільства в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus