УКРАЇНА

10:28

27.05

Влада

Комісія ВР продовжить роботу над політреформою

0

Конституційна комісія Верховної Ради постановила продовжити роботу над проведенням конституційної реформи. Про це в середу після засідання комісії заявив її член, постійний представник президента в парламенті Олександр Задорожній, передає «ІНФА».

Задорожній нагадав, що раніше у ВР було зареєстровано два законопроекти про політреформу, один із яких був внесений народним депутатом Анатолієм Матвієнком (№3207—1), другий – депутатами Степаном Гавришем, Раїсою Богатирьової і Катериною Ващук (№4180). Саме над цими законопроектами і буде зосереджена робота конституційної комісії, наголосив Задорожній.

За його словами, не прийняте рішення щодо можливості розгляду законопроекту №4105.

«Єдності комісії з цього питання нема» – сказав він.

На думку постпреда президента, це пов’язано з тим, що одна частина членів комісії вважає, що даний законопроект уже був проголосований, і тому що він не набрав необхідної кількості голосів, то до його розгляду не можна повертатися. Інша ж частина комісії вважає, що законопроект був проголосований зі змінами і тому його можна повторно розглядати.

За словами Задорожнього, члени комісії вирішили дочекатися висновку конституційного суду про можливість або неможливість повторного голосування щодо даного законопроекту.

Наступне засідання Конституційної комісії відбудеться 11 травня, повідомив Задорожній.

Нагадаємо, 8 квітня Верховна Рада не змогла ухвалити законопроект про внесення змін до Конституції України №4105.

14 квітня група народних депутатів – представників парламентської більшості – звернулися до Конституційного суду із проханням розтлумачити статтю 155 Основного закону, що стосується прийняття парламентом рішення про внесення змін до Конституції України. Дана стаття Конституції регламентує порядок прийняття рішень про внесення змін до Основного закону, відповідно до якого попередньо схвалений законопроект про внесення змін до Конституції України повинен бути остаточно ухвалений лише на наступній сесії парламенту.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus