УКРАЇНА

13:14

19.06

Влада

Кучма прогнозує економічне зростання

0

Президент Леонід Кучма заявив, що до 2015 року економіка зросте в 2,3-2,4 рази, а валовий внутрішній продукт (ВВП) на одного українця складатиме 12-13 тисяч доларів. Про це, як повідомляє кореспондент «proUA», президент заявив під час науково-практичної конференції щодо інноваційної перебудови української економіки.

“Чотири роки потужного зростання засвідчили не лише вагомий потенціал української економіки, а й результативність здійснюваних у країні трансформаційних перетворень”, – сказав Леонід Кучма. Також президент повідомив, що не лише в СНД, зокрема у Росії, а й у країнах Центральної та Східної Європи ставиться питання про осмислення українського досвіду політики економічного зростання. Причиною цього, на думку президента, є те, що розвиток української економіки відрізняється від моделі зростання країн Центральної Європи, основою якої є іноземні інвестиції. Ці країни отримали позитивний ефект лише на початковому етапі реформ, але далі значна частка іноземного капіталу лише послабила конкурентноспроможність їхніх економік.

Президент також повідомив, що нова економічна концепція України викладена в комплексному дослідженні «Стратегія економічного та соціального розвитку України на 2004-2015 роки», яку опрацьовано за участі провідних учених-економістів нашої держави та урядових структур.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus