УКРАЇНА

02:26

22.06

Влада

Кучма – за наступність економічної політики

0

Президент України Леонід Кучма вважає неприпустимим новий перерозподіл власності в країні. Натомість, на його думку, слід забезпечити спадкоємність державної політики. «Я проти полювання на відьом. Новий цикл перерозподілу власності в Україні неприпустимий. Це дуже небезпечна позиція», - передає слова Кучми «Українська правда», які він сказав під час науково-практичної конференції щодо інноваційної перебудови української економіки.

«Визнаючи неминучість коректування державної політики відповідно до програмно-ідеологічних установок майбутнього глави держави повинні зробити все, щоб забезпечити наступність курсу держави як необхідну умову збереження позитивних придбань суспільного розвитку», - сказав президент.

Нагадаємо, що 16 квітня президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія очікує від України спадкоємності державної політики. «Ми приймемо будь-яке рішення українського народу і будемо працювати з будь-яким керівництвом. Зрозуміло, ми би розраховували на те, що буде збережена наступності», – сказав Володимир Путін керівнику Адміністрації президента України Віктору Медведчуку, якого приймав у Москві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus