УКРАЇНА

10:48

24.05

Влада

Кабмін хоче «повісити» на державу безхазяйне майно

0

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді визнати державу власником безхазяйного майна, знахідок, а також спадкоємного майна у випадку відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, позбавлення їх права спадкування або відмови їх від спадщини. Про це сказано в законопроекті про внесення відповідних змін у Цивільний кодекс, повідомляють «Українські Новини».

Кабмін зазначає, що прийняття парламентом цього законопроекту дозволить Державній податковій адміністрації виконати державний бюджет на цей рік у частині надходження коштів від реалізації безхазяйного майна і дозволить у майбутньому поповнювати держбюджет за рахунок реалізації такого майна.

Відповідно до Цивільного кодексу, який набрав сили з 1 січня 2004 року, за рішенням суду безхазяйне майно переходить у власність територіальної громади, за винятком майна (цінностей), яке є історичною і культурною цінністю і переходить у власність держави.

Одночасно законом про державний бюджет на 2004 рік передбачено надходження в бюджет 40 млн. гривень від реалізації безхазяйного майна і майна, яке по праву спадкування перейшло у власність держави.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus