УКРАЇНА

12:39

27.05

Влада

Кучма розкритикував уряд

0

Президент України Леонід Кучма розкритикував Кабінет міністрів за стан справ в адміністративній реформі, зокрема, за втручання міністерств у господарську діяльність підприємств, повідомляють «Факти, ICTV».

«Адміністративною реформою сьогодні не пахне», - сказав президент під час конференції, присвяченій стратегії стійкого розвитку і структурної інноваційної перебудови української економіки на 2004-2015 роки. Конференція відбувається в Києві в середу.

«Якщо ми нагорі, як говорять, помахали ручкою, потім скоротили, потім у 10 разів збільшили, - Ви подивіться, Ви ж міністр фінансів. Апарат управлінський виріс набагато. Так у чому адміністративна реформа? У кількості міністерств чи кількості заступників? Ні, звичайно», - сказав Л.Кучма, звертаючись до віце-прем’єра, міністра фінансів Миколи Азарова після його доповіді.

«Адміністративна реформа – у тому, щоб міністерства припинили втручатися в роботу підприємств, щоб перестали контролювати грошові потоки. Я не думаю, що це робиться в інтересах підприємств, і Ви це прекрасно знаєте. А реформа в тому, щоб бюджетні гроші дійшли до цілі», - сказав президент.

«Якщо ми виділяємо (гроші з бюджету), щоб вони туди пішли, а не пройшли через 10 структур, а тим, кому треба, - на горіхи тільки дісталося», - додав Л.Кучма.

Він також зазначив, що на М.Азарові як на «начальнику штабу уряду» лежить вся організаційна робота з проведення адмінреформи.

«Ми в реформуванні системи нашої зупинилися», - сказав президент

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus