УКРАЇНА

22:35

22.05

Влада

Парламент затвердив порядок запису депутатів на виступ

0

Верховна Рада прийняла постанову про внесення змін в регламент роботи парламенту, які стосуються процедури запису народних депутатів на виступ. За постанову проголосували 274 народних депутати, передає «ІНФА».

Відповідно до постанови, запис на виступ з трибуни робиться за особистою заявкою народного депутата на ім’я головуючого на засіданні. У заявці депутат вказує, від якої депутатської фракції або комітету він уповноважений виступити.

При цьому передбачається, що черга на виступи з питання «Різне» формується без врахування приналежності депутатів до фракції, а черговість на виступ з місця з будь-якого питання порядку денного формується за допомогою електронної системи з урахуванням приналежності депутатів до певної фракції. Крім того, прізвище того самого депутата не повинне фігурувати більше одного разу у списку на виступ.

Відповідно до постанови, без запису за усним зверненням перед оголошенням про закінчення обговорення питання надається слово щодо мотивів голосування представникові депутатської фракції, яка не використала своє право на виступ або змінила раніше оголошену точку зору.

Крім того, без запису може надаватися слово для оголошення процедурного питання, для зауваження головуючому, для репліки і щодо внесеної письмово окремої думки народного депутата.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus