УКРАЇНА

23:22

19.06

Влада

Мобільний зв’язок почав дешевшати

0

“Київстар” почала знижувати свої тарифи на виконання рекомендацій Антимонопольного комітету України. Про це компанія поінформувала Антимонопольний комітет у своєму офіційному листі, – повідомили «proUA» в прес-службі АМК.

Антимонопольний комітет України позитивно оцінив зниження тарифів компанією мобільного зв’язку “Київстар” і тепер чекає подібних кроків від компанії UMC. “Не може не радувати факт, що така серйозна і потужна компанія як “Київстар” прислухалася до рекомендацій комітету. Її крок сприятиме розвитку галузі і дозволить мільйонам простих людей, які сьогодні користуються мобільним зв’язком, заощадити свої гроші. Тепер Комітет чекає відповідних кроків з боку UMC”, – заявив голова АМК Олексій Костусєв. Компанія “Київстар” повідомила, що з 19 квітня цього року значно знижуються тарифи для контрактних абонентів компанії. Нові тарифи знижені в середньому на 20% у порівнянні з попередніми. Зниження тарифу відбувається пропорційно до кількості використаних абонентами хвилин.

Нагадаємо, що 15 квітня Антимонопольний комітет України рекомендував найбільшим компаніям на ринку мобільного зв’язку України – UMC і «Київстару» – розглянути можливість зниження тарифів на свої послуги. Свої рекомендації Антимонопольний комітет надіслав згаданим оператором мобільного зв’язку в рамках дослідження ринку зв’язку України, що проводилося на прохання Державного комітету зі зв’язку та інформатизації. Саме UMC і «Київстар», на думку фахівців АМК, можуть посідати монопольне становище на ринку мобільного зв’язку. Водночс АМК не вказхував у листах, наскільки мають знизитися тарифи. Пропозиція щодо зниження тарифів грунтувалася на інформації щодо значного зростання доходів і прибутків компаній UMC і «Київстар». Зокрема, в липні-вересні 2003 року «Київстар» отримала чистий прибуток у розмірі 28,738 млн. доларів. UMC у 2003 році мала чистий прибуток 80 млн. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus