УКРАЇНА

21:35

25.05

Влада

Парламент ратифікував Угоду про формування ЄЕП

0

Верховна Рада ратифікувала Угоду про формування Єдиного економічного простору (законопроект №0183). Як повідомляє корреспондент «proUA», “за” проголосували 265 народних депутатів, “проти” – 60, “утрималися” – 3, не голосували – 90 депутатів.

Проти голосували фракції “Наша Україна”, БЮТ, Соціалістичної партії.

Верховна Рада України підтримала проект угоди про ЄЕП з єдиним застереженням, зазначеним в угоді президентом Кучмою, що Україна буде брати участь у формуванні і функціонуванні ЄЕП лише в рамках, що відповідають Конституції України.

Нагадаємо, що 23 лютого 2003 року президенти України, Російської Федерації, Білорусі і Казахстану заявили про створення Єдиного економічного простору, метою якого є формування сприятливого економічного клімату на території країн-учасниць. Водночас Україна погодилася виконувати угоду лише доти, доки вона не буде суперечити Конституції. Головна вимога України – якнайшвидше створення зони вільної торгівлі на території країн-учасниць ЄЕП.

Сьогодні Держдума Росії також повинна ратифікувати угоду про формування ЄЕП, однак за останньою інформацією поки що цього не зробила. Про намір голосувати проти ратифікації угоди сьогодні заявили фракції КПРФ, ЛДПР та «Родіна».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus