УКРАЇНА

02:09

27.05

Влада

Рахункова палата наполягає на неефективному використанні Мінекономіки понад 220 млн. гривень

0

Рахункова палата наполягає на звинуваченні Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції в порушеннях діючого законодавства під час здійснення державних закупівель на суму 220,277 млн. гривень, повідомляють «Українські Новини».

Як сказано в повідомленні, Мінекономіки, спростовуючи звинувачення Рахункової палати, свідомо викривляло факти, запевняючи, що ні у 2002-му, ні 2003-му роках воно не порушувало законодавство в цій сфері.

Рахункова палата також наголошує у своєму повідомленні, що позиція Мінекономіки свідчить про нерозуміння своїх функцій і гостру необхідність суттєвих змін в організації роботи міністерства в сфері державних закупівель.

Як повідомляло агентство, наприкінці березня Мінекономіки спростувало звинувачення Рахункової палати у використанні коштів під час проведення державних закупівель з порушеннями законодавства.

При цьому Міністерство заперечує створення яких-небудь дискримінаційних умов при проведенні держзакупівель, а також заявляє про розробку правових і організаційних заходів для удосконалення проведення закупівель.

Незадовго до цього, Рахункова палата обвинуватила Мінекономіки в порушеннях діючого законодавства при здійсненні державних закупівель на суму 220,277 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus