УКРАЇНА

06:57

26.05

Влада

Невідомі від імені порталу «ukr.net» масово розсилають ксенофобський спам

0

Інститут прав людини, протидії ксенофобії та екстремізму (IHRPEX) заявляє про те, що невідомі інтернет-провокатори, прикриваючись брендом порталу« ukr.net », здійснюють масову розсилку ксенофобського спаму серед українських користувачів 

Про це Коментарям повідомили в прес-службі Інституту. 

Згідно з повідомленням, сьогодні на сотні адрес українських інтернет-користувачів, включаючи редакції популярних інтернет-сайтів, телеканалів і друкованих ЗМІ, центральні органи виконавчої влади та рекламні агентства надійшли повідомлення на тему «Розсилка новин за списком сайту www.ukr.net для людей Білій раси», і з зазначенням «Ваш еmail знаходиться на сайті www.ukr.net - з цієї причини Ви включені в цю розсилку новин». 

Саме повідомлення являє собою типовий приклад ксенофобської інтернет-маячні, з елементами антисемітської конспірології і великоруського шовінізму. Однак антиукраїнські інсинуації, заклики до порушення територіальної цілісності України, образи на адресу жителів Буковини і спроби прикрити все це іменем національного провайдера - є особливо обурливими новелами цього жанру пропаганди. 

IHRPEX закликає українських провайдерів активно боротися з подібними провокаціями і звернути увагу на неприпустимість використання можливостей Інтернет для розпалювання расової, національної та релігійної ворожнечі. 

Наразі IHRPEX готує звернення до Генеральної Прокуратури України з цього приводу, а також намагається встановити авторів цієї ксенофобської провокації і намагатиметься притягнути їх до відповідальності. 

 

Джерело: «Comments.UA»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus