УКРАЇНА

01:57

20.04

Влада

Від Клюєва до безвізового режиму з ЄС всього 5 кроків

0

Перший віце-прем´єр-міністр України Андрій Клюєв оголосив першочергові кроки для лібералізації візового режиму з Європейським Союзом. Про це він заявив сьогодні на засіданні Координаційної ради з виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС 

Насамперед, відзначив Клюєв, на нинішньому етапі одним з першочергових кроків є прийняття законодавчої бази, а також прийняття всіх нормативно-правових актів для запровадження безвізового режиму. 

«Це необхідно зробити якомога швидше», - підкреслив він. 

Наступним кроком Клюєв назвав запровадження дієвого механізму управління міграційними процесами відповідно до стандартів Євросоюзу. 

«Нам необхідно розвинути державну міграційну службу і створити загальнодержавну базу даних з контролю за міграційними потоками», - зазначив Клюєв. 

Третім кроком, повідомив перший віце-прем´єр, є організація системи захисту персональних даних відповідно до норм ЄС. 

Також Клюєв підкреслив, що в Україні необхідно створити систему інтегрованого управління кордонами. 

«Це дуже важливе завдання, і швидко це зробити буде дуже складно. Але нам необхідно в цьому напрямку працювати», - сказав Клюєв. 

П´ятим кроком він назвав створення системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, а також введення в дію документів для виїзду за кордон з електронним носієм біометричної інформації. 

«Це дуже важливе завдання, і я думаю, що ми зможемо це питання вирішити вже в поточному році», - зазначив Клюєв. 

Він підкреслив, що робота з лібералізації візового режиму надзвичайно важлива і знаходиться під особистим контролем Президента і прем´єр-міністра України. У зв´язку з цим засідання координаційної ради будуть проводитися щомісяця. 

Клюєв підкреслив, що за зриви термінів виконання поставлених завдань винні будуть покарані: «За зриви термінів виконання або неякісне виконання роботи будуть прийматися дуже жорсткі кадрові рішення». 

Як повідомляли Коментарі, 25 листопада 2010 року Європарламент закликав Єврокомісію допомогти Україні у виконанні дій, необхідних для введення безвізового режиму з ЄС. 

Разом з тим Президент Віктор Янукович упевнений у тому, що Україна зможе виконати план дій щодо безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян до країн Євросоюзу в 2011 році. 

22 листопада 2010 Україна і ЄС домовилися про план дій, які Україна повинна виконати для введення безвізового режиму короткострокових поїздок для своїх громадян. 

У свою чергу, Верховна Рада закликала Євросоюз закріпити в угоді про асоціацію, що Україна отримає безвізовий режим не в довгостроковій перспективі  . 
 

 

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus