УКРАЇНА

01:27

22.05

Влада

Ющенко божиться, що продався Януковичу заради мистецтва

0

Колишній Президент України Віктор Ющенко підкреслює, що став співголовою Ради Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" виключно заради розвитку музею 

Про це він сказав сьогодні журналістам. 

Ющенко відкинув будь-які політичні мотиви у цьому питанні. «Я не буду коментувати політичні моменти, я ні до кого в найми не наймався і не буду найматися», - сказав Ющенко. 

Він зазначив, що багато років присвятив тому, щоб «Мистецький арсенал» став «музеєм музеїв в Україні», як Лувр у Франції, Ермітаж у Росії тощо. 

Ющенко підкреслив, що українська нація є однією з найдавніших націй Європи і зробила видатний внесок у розвиток континенту. При цьому він висловив жаль, що протягом багатьох століть в українців забирали їх багату культуру. Він зазначив, що його головною метою є те, щоб люди, які будуть виходити з музею, «вже не могли бути хохлами, малоросами». 

«Я не хочу політично дивитися на цей проект, я до чортової матері хочу послати цю політику», - заявив Віктор Ющенко. 

Він підкреслив, що «Мистецький арсенал» є національним проектом, на розвиток якого мають працювати всі, незалежно від політичних пристрастей. 

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович указом від 28 квітня утворив Раду з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. 

В указі пояснюється, що таке рішення прийнято з урахуванням важливої ​​ролі Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" у популяризації національного культурного надбання та з метою формування стратегії подальшого розвитку цього культурного закладу. 

Янукович призначив співголовами Ради Ющенка (за згодою) та міністра культури України Михайла Кулиняка. 

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus