УКРАЇНА

08:48

20.06

Влада

ВР Криму засудила львівських «провокаторів»

0

Верховна Рада Криму засудила події, що відбулися 9 травня у Львові під час святкування Дня Перемоги. Відповідну заяву прийнято сьогодні на пленарному засіданні кримського парламенту

«Верховна Рада Автономної Республіки Крим рішуче засуджує цинічні і блюзнірські провокації у м. Львові під час святкування Дня Перемоги», - йдеться в заяві.

Як відзначили кримські депутати, у світовому співтоваристві існують загальноприйняті традиції шанувати світлу пам´ять про багатомільйонні жертви фашизму, надавати почесті і віддавати данину поваги переможцям. Генеральна Асамблея ООН проголосила 8-9 травня Днями пам´яті та примирення.

«Народ України зробив неоціненний внесок у Перемогу у Великій Вітчизняній війні, зазнав тяжких позбавлень і величезних людських втрат. Громадяни України сприймають День Перемоги як символ віри і справедливості, наступності поколінь», - підкреслюється в заяві.

«Верховна Рада Автономної Республіки Крим висловлює категоричний протест проти знущання представників ВО «Свобода» та їх прихильників над пам´яттю полеглих, розпалювання міжнаціонального протистояння, ревізії історії, вандалізму стосовно головних символів Перемоги. Верховна Рада Автономної Республіки Крим заявляє про неприпустимість подібних проявів екстремізму і неонацизму», - йдеться в заяві.

На думку кримських парламентаріїв, винні у протиправних діях повинні понести заслужене покарання.

Також депутати ВР АРК підкреслили необхідність прийняття закону про заборону радикальних організацій неонацистського толку, реабілітації та героїзації фашистських колабораціоністів.

Як повідомляли Коментарі, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил та особами, які святкували День перемоги, - представниками партій КПУ, «Батьківщина», «Русское единство» та ветеранами. За фактами порушень громадського порядку під час заходів 9 травня у Львові порушено п´ять кримінальних справ.

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus