УКРАЇНА

07:07

22.05

Богатирьова помітила, що США і Євросоюз охололи до України

Богатирьова помітила, що США і Євросоюз охололи до України

0

Секретар Ради національної безпеки та оборони Раїса Богатирьова констатує зниження інтересу до України з боку США та Європейського Союзу

Про це вона сказала в ході круглого столу "Україна-2020: чи знайдеться місце під сонцем? Зовнішньополітичні виклики та можливості наступного десятиліття".

"Ситуація за останні роки навколо України змінюється. З одного боку Російська Федерація бажає нас якомога швидше включити в російський світ... З іншого боку ми чуємо, що такі країни як Сполучені Штати, як інші наші стратегічні партнери трохи втрачають інтерес до України. Втрачає інтерес і Євросоюз", - сказала вона.

При цьому Богатирьова зазначила, що за її прогнозами, в перспективі може встановитися 2 основних світових центри впливу, а саме США і Китай, а за іншими прогнозами, швидко посилитися може і Росія.

У цій ситуації Богатирьова вважає за доцільне проводити зовнішню політику, виходячи не з симпатій або антипатій до тих чи інших країн, а виходячи з національних інтересів країни.

Секретар РНБО також вважає, що в зв´язку з цим необхідно, щоб опозиція і влада дійшли спільної зовнішньополітичної позиції, щоб забезпечити спадкоємність зовнішньої політики незалежно від внутрішньополітичної ситуації.

Крім того, Богатирьова вважає, що для підвищення ефективності державного управління, необхідно активніше залучати до прийняття тих чи інших рішень неурядові громадські організації, щоб враховувати думку ширших верств населення.

Фото: PHL

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus