УКРАЇНА

16:36

22.05

Данилишин хоче повернутися до України і взяти участь у виборах

Данилишин хоче повернутися до України і взяти участь у виборах

0

Богдан Данилишин буде робити все, для того, щоб як можна скоріше він зміг повернутися до України. Про це екс-міністр економіки України, який отримав статус політичного біженця у Чехії, повідомив в інтерв’ю «5 калану»

«Я думаю, ми будемо робити все робити для того, щоб цей момент настав якнайскоріше», - заявив екс-міністр.

 Разом з цим, Данилишин зазначив, що, імовірно, може взяти участь у парламентських виборах 2012 року в Україні.

 «2012 рік буде через рік, хай закінчиться 2011 рік – будемо бачити, як буде формуватися виборче законодавство в Україні, яким шляхом будуть іти політичні процеси, і тоді будемо приймати рішення про участь чи не участь у парламентських виборах 2012 року», – зазначив Данилишин.

Окрім того, Богдан Данилишин не вважає, що надання йому політичного притулку у Чехії не «червоною карткою» для України на шляху євроінтеграції.

«Я не думаю, що надання мені політичного притулку є якою-небудь червоною карткою. Я все буду робити, щоб Україна, через те, що мені надали політичний притулок, щоб вона з тим пов’язана не була», - заявив Данилишин.

«Рішення Чехії – це є оцінка відносно певної особи, в даному випадку мене, щодо моєї справи, і відповідні висновки які були дробленні чеською стороною на основі вивчення певних документів і тільки. Чехія зробила комплексний аналіз ситуації яка є  в Україні, Чехія зробила відповідний аналіз документів, які були її наданні, і прийняла відповідне рішення, за що я їй надзвичайно вдячний», - зазначив він.

Фото з сайту focus.ua

Джерело: «5 канал»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus