УКРАЇНА

07:22

22.05

Влада

Мер Дніпропетровська 11 років їздить на тій самій машині

0

Журналістам Дніпропетровська вдалося детальніше розкрити пункти декларації мера Дніпропетровська Івана Куліченка

Так, наприклад, стало відомо, що задекларований будинок Івана Куліченка був закладений ще 18 років тому. У 1993 році було створено МЖК (житлова корпорація) Жовтневого району, яка будувала житлові квартири та будинки за рахунок залучення нових учасників. У смузі винесеної високовольтної лінії на вул. Рибінській був створений молодіжний житловий комплекс, в будівництві якого брав участь Іван Куліченко.

Будинок, спроектований як кондомінімум, будувався майже 7 років. У 2001 році його ввели в експлуатацію, і наразі в ньому проживає 3 родини, в тому числі, сім´я дніпропетровського мера. Земельна ділянка у 8 соток, на якій стоїть будинок, приватизована - відповідно до Конституції України, кожен громадянин має право на приватизацію землі в межах міста площею до 10 соток.

Площа самого будинку вказана з урахуванням площі підвалу і горища. Крім цих приміщень, будинок не дуже великий - кухня, їдальня, вітальня, 2 спальні та кабінет. Варто відзначити, що на дружину Івана Куліченка не записано жодного рухомого або нерухомого майна - все, що було побудовано і придбано за час їхнього спільного життя, числиться за главою сім´ї.

Особистої машини у мера Дніпропетровська немає - протягом 11 років він користується виключно службовим авто. За весь час, проведений на посаді міського голови, Іван Куліченко жодного разу не змінив цей автомобіль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відповідно до декларацій про доходи, мер Іван Куліченко живе на зарплату держслужбовця.

Джерело: «Дніпропетровськ.Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus