УКРАЇНА

14:24

18.06

Влада

У Львові відкрили нове Генконсульство Польщі

0

16 травня міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко разом із своїм польським колегою Радославом Сікорським взяв участь у відкритті нової будівлі Генерального консульства Польщі у Львові

Про це «Коментарям» повідомили у прес-службі МЗС України.

У своєму виступі Грищенко відзначив високу важливість цього заходу, який є підтвердженням того, що Львів є одним з центрів українсько-польського співробітництва, дружби і поєднання, свідченням міцних взаємовідносин стратегічного партнерства двох країн, атмосфери взаєморозуміння і взаємодовіри на вищому політичному рівні, ефективної співпраці у площині європейської інтеграції.

«Україна особливо високо цінує послідовну та змістовну підтримку Польщею нашої держави у діалозі з ЄС. Сьогодні ми, разом з польськими партнерами, стоїмо на порозі реалізації амбітних планів, пов’язаних з реалізацією пріоритетів євроінтеграційної стратегії України», - сказав міністр закордонних справ України.

Голова зовнішньо-політичного відомства України висловив переконання, що розширення консульської присутності Польщі в Україні відкриває для громадян України символічні двері не лише до Польщі, але й до Європейського Союзу в цілому.

Грищенко побажав польським колегам успішної та приємної роботи у новій будівлі, підкресливши значення цієї події у загальнолюдському вимірі. «Консульські установи наших держав відкриваються і працюють не для політиків. Вони працюють для сотень тисяч наших громадян, які своєю щоденною працею, щирим бажанням до встановлення нових добросусідських зв’язків і формують те поле зближення між нашими народами, яке дозволяє нам з оптимізмом дивитися у майбутнє українсько-польських відносин», - сказав Грищенко.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus