УКРАЇНА

15:34

20.07

Влада

ПР вирішили взяти контроль обіг наркотиків

0

Депутаті Партії регіонів пропонують посилити державний контроль у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, створивши спеціальний уповноважений орган виконавчої влади у сфері контролю за наркотиками та чітко визначивши його компетенції

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі Партії регіонів, відповідний законопроект вже зареєстровано в Верховній Раді. Його авторами є народний депутат фракції ПР,  голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Андрій Пінчук та депутат ПР Ірина Бережная.

«Ліквідація наркоманії є одним із основних напрямків державної політики з питань національної безпеки. Держава повинна всіма можливими засобами протидіяти зазначеній небезпеці, здійснюючи постійний контроль у сфері обігу наркотичних засобів. Якщо контролює одразу декілька інстанцій, то повну картину не знає практично жодна з них. Отже, цілком логічним є оптимізація системи органів, відповідальних за реалізацію державної політики у даній сфері», - вважає Пінчук.

Наразі державний контроль за обігом наркотичних та психотропних речовин базується на загальних вимогах відповідних конвенцій ООН, до яких приєдналась Україна. Запропонований законопроект, за думкою депутата, сприяє підвищенню ефективності боротьби з незаконним обігом наркотиків, удосконалення законодавчого регулювання в цій галузі. Зокрема, мова ведеться про передачу частини відповідних повноважень від Міністерства охорони здоров’я до спеціального органу.

«Передача значних повноважень у сфері контролю за наркотиками від Міністерства охорони здоров’я України до центрального органу виконавчої влади у сфері контролю за наркотиками дасть можливість розвантажити і без того складну та багатогранну роботу міністерства та оптимізувати відповідну роботу. Лише концентрація уваги одного державного органу на всьому спектрі проблем дасть можливість розробити комплексну стратегію та ефективно протидіяти наркоманії в Україні», - наголосив депутат.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus