УКРАЇНА

23:09

16.02

Табачник таки «кинув» студентів з законом «Про вищу освіту»

Табачник таки «кинув» студентів з законом «Про вищу освіту»

0

В остаточному тексті проекту Закону «Про вищу освіту», презентованому Міністерством освіти і науки, молоді та спорту проігноровані усі вимоги молоді. В зв’язку з цим 13 травня представник студентських та молодіжних організацій вийшов з експертної робочої групи міністерства, яка займається доопрацюванням міністерського варіанту проекту закону

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі «Фундації Регіональних Ініціатив».

«До остаточного тексту не увійшли усі 9 пропозицій до міністерського проекту Закону, підготовлені студентськими та молодіжними організаціями, які  нещодавно влаштовували масові акції протесту. Зокрема, Міністерство включило у текст проекту можливість збільшення плати за навчання студентів-контрактників у будь-який час і на будь-яку суму»,  – розповів екс-член робочої групи МОНМС Антон Делікатний.

«Оскільки перемовини з владою остаточно зайшли у глухий кут 17 травня, у віторок, о 13:00 у Києві в парку ім.Т.Шевченка (біля пам’ятника)  свіворганізатори нещодавних студентських протестів – Незалежна студентська профспілка «Пряма Дія», Громадянський рух «Відсіч», Всеукраїнська молодіжна організація «Фундація Регіональних Ініціатив» та Студентська колегія НаУКМА – оголосять про дату наступних масових акцій непокори», - скащзано в повідомленні.

Як повідомляли «Коментарі», Президент Віктор Янукович, виступаючи на засіданні ради Комітету, що Управляє, з економічних реформ з питань реформування медичної, освітньої сфери і житлово-комунального господарства, піддав критиці законопроект міністра освіти і науки Дмитра Табачника про вищу освіту.

Нагадуємо, що нещодавно через студентські протести було відкликано законопроект «Про вищу освіту»  N7486-1.

31 січня у Києві, Донецьку, Житомирі, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі та Одесі пройшли акції протесту проти його ухвалення. А 28 лютого у Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Миколаєві, Хмельницькому, Рівне та Сімферополі студентство вже протестувало проти усіх законопроектів «Про вищу освіту», які містили норми, що дискримінують молодь. І 10 березня молодь отримала результат: законопроект N7486-1 був відкликаний його авторами – сімома народними депутатами з головою найбільшої парламентської фракції на чолі.

Фото з сайту tsn.ua

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus