УКРАЇНА

15:13

22.05

Ющенко в Биківнянському лісі вивів формулу сили

Ющенко в Биківнянському лісі вивів формулу сили

0

Представники націонал-демократичних партій Україні вшанували пам´ять жертв сталінських репресій у Національному заповіднику «Биківнянські могили», що в Київській області 

На заході були присутні представники «Нашої України» на чолі з лідером партії Віктором Ющенком, партії «За Україну!» на чолі з лідером В´ячеславом Кириленком, партії «Фронт Змін» на чолі з лідером Арсенієм Яценюком. Також були присутні представники партії «Батьківщина», «Свобода», Народного руху України, Української народної партії, КУН, УНА-УНСО та інших. 

Представники різних конфесій в Україні відслужили панахиду за загиблими у Биківнянському лісі. 

Ющенко, виступаючи на мітингу, заявив, що "Биківня є символом злочинів, які відбувалися під червоним прапором". 

Він зазначив, що Биківня - найбільша братська могила у України, де покоїться цвіт нації. 

«Биківня - це місце, де лежать кращий лікар, кращий вчитель, кращий міщанин, кращий селянин», - сказав лідер «Нашої Україна». 

За його словами, саме під червоним прапором в українців забирали життя, пам´ять, історію, мову. Під цим прапором творили найбільшу гуманітарну катастрофу - Голодомор 1932-1933 років. 

«Я відверто скажу, що за останні роки не переживав такої травми, як пережив 9 травня. Якою треба бути нацією, щоб вийти в цей день і стати під червоним прапором? »- запитав В. Ющенко. 
Також, на його переконання, у формуванні нації, серед іншого, слід дати відповідь і на те, чому стали можливими злочини у Биківні. 

«Є люди, які ще ходять під червоним прапором, - це великий блуд, це велика брехня, але це відбувається, на мою думку, з однієї причини - ми досі не можемо дати відповідь на те, чому сталася Биківня, чому відбувся Голодомор1932-1933 років », - сказав В. Ющенко. 

На його думку, справа не тільки особисто в Сталіні, а й у тому, що так комуністична влада по-окупаційному ставилася до України. За його словами, лише окупаційна влада забороняє мову, знищує людей. "Національною мовою не говорять лише окупанти, раби і дурні", - підкреслив В. Ющенко. Тому, на його переконання, особливо важливе сьогодні питання відновлення національної гідності, національної єдності. 

«Є тільки одна формула сили - єдність від Сходу й до Заходу, від Півдня і до Півночі. Не забувайте головне - ми українці», - підкреслив екс-президент України. 
  
Фото з сайту img.narodna.pravda.com.ua

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus