УКРАЇНА

11:50

25.05

Одеса провалила «День гніву»

Одеса провалила «День гніву»

0

Всеукраїнська акція протесту «День гніву» в Одесі не викликала широкого резонансу

Як передає кореспондент «Одеса. Коментарі», до 11:00 на Думській площі, де була анонсована акція протесту, прийшли близько 10 осіб. Серед них - громадські діячі Фелікс Кобринський та Сергій Гуцалюк.

Тим часом біля будівлі мерії чергували близько десяти правоохоронців. За словами Гуцалюка, він не отримував запрошення на акцію від будь-яких сил і не був її заявником.

«Ми просто вирішили приєднатися. Я зв´язався з Києвом, Хмельницьким, Дніпропетровськом, Запоріжжям... По всій Україні проходять ці акції. Наймасштабніша - в Києві. У ній беруть участь і профспілки», - зазначив він.

Водночас, близько 80 представників партії «Фронт змін» вийшли до стін Одеської облдержадміністрації. Як розповів нам голова фракції «Фронт змін» в Одеській міській раді Олександр Остапенко, його політична сила також не отримувала запрошень на участь в акції. А вийти до стін ОДА політрада партії вирішила тільки вчора - о 6 годині вечора.

«Ми вирішили провести цей мітинг в терміновому порядку самі... Наша позиція в тому, що Президент у результаті невдалих і непродуманих реформ і відсутності комплексного плану розвитку країни повинен відправити уряд Азарова у відставку, - заявив він.

Інший учасник пікету - підприємець Олег Чекін зазначив, що наразі політичні партії намагаються «перетягнути на себе підприємців».

«Сьогодні вже всі працюють на вибори 2012. Нічого доброго з цього не вийде. А як підприємцю, я вам скажу, працювати стало просто нестерпно. Кажуть, що немає перевірок. Але нас тиснуть - і прокуратура, і податкова. Те законодавство, яке увійшло в силу сьогодні, вони навіть самі не можуть його розшифрувати, відповісти на елементарні запитання. При цьому хабарі піднялися в 2 - 3 - 4 рази!», - зазначив він.

Нагадаємо, що Всеукраїнська акція протесту «День гніву» в Одесі була анонсована на 11:00 на Думській площі. Організатори також закликали громадян вийти до стін облдержадміністрацій всіх регіонів України.

Фото  з сайту odessa.comments.ua

Джерело: «Одеса.Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus