УКРАЇНА

04:58

22.05

Влада

Данилишин заявив, що пора виключити його з розшуку Інтерполу

0

Колишній міністр економіки Богдан Данилишин має намір добиватися того, щоб його виключили його з розшуку по лінії Інтерполу 

Про це він повідомив журналістам у Празі (Чехія) 12 травня. 

"Ми будемо працювати над процедурою вже на рівні Європейського Союзу для того, щоб зняти розшук, який до цього часу існує по лінії Інтерполу", - сказав Данилишин. 

Він зазначив, що наразі статус політичного біженця в Чехії дозволяє йому працювати в цій країні і вести громадську діяльність, і він має всі права, крім права брати участь у виборах в цій країні. 

Разом з тим Данилишин розповів, що зараз він може перебувати виключно на території Чехії. 

Він зазначив, що його адвокати будуть працювати над його справою, яка зараз порушена в Україні, і доводити, що аспекти справи є такими, що не відповідають дійсності. 

Данилишин додав, що поки він не має наміру подавати позов до Європейського суду з приводу своєї справи. 

Нагадаємо, в середині серпня 2010 року Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом нанесення Данилишиним збитків державі на 4,5 млн гривень при схваленні застосування міжнародним аеропортом "Бориспіль" (Київська область) процедури державних закупівель у одного учасника. 

У жовтні 2010 року він був затриманий Інтерполом в Чехії і був узятий під арешт, після чого Генпрокуратура розпочала процедуру його екстрадиції в Україну. 

13 січня Чехія надала Данилишину політичний притулок.

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus