УКРАЇНА

13:56

20.01

Влада

Азаров замінив Тігіпка на Клюєва

0

Кабінет Міністрів своїм розпорядженням звільнив віце-прем´єр-міністра, міністра соціальної політики Сергій Тігіпко від обов´язків голови координаційної ради у зв´язках з Організацією економічного співробітництва та розвитку 

Текст відповідного розпорядження від 11 травня є у розпорядженні «Коментарів».

Також цим розпорядженням на посаду Тігіпко був призначений перший віце-прем´єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв 

Іншим розпорядженням Кабміну від 11 травня уряд створив робочу групу з питань удосконалення законодавства щодо створення економічних стимулів для поліпшення умов праці та призначив Тігіпка її головою. 

Заступником голови робочої групи призначений перший заступник голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Олексій Мірошниченко. 

До складу групи увійшли перший заступник міністра охорони здоров´я Олександр Аніщенко, голова Державної інспекції з питань праці Андрій Черкасов, голова Державної служби гірського нагляду та промислової безпеки Олександр Хохотва. 

Крім цього, до складу групи включені директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Юрій Мельников, заступник голови Федерації профспілок Сергій Українець. 

Джерело: «Comments.UA»

Теги: Клюєв, Тігіпко, Кабінет міністрів

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus