УКРАЇНА

05:59

21.05

Влада

Янукович не хоче повторення львівського Дня перемоги

0

Президент України Віктор Янукович вважає, що події на зразок сутичок 9 травня у Львові не потрібні країні

Про це він сказав журналістам, перебуваючи з робочою поїздкою у Київській області.

Янукович висловив переконання, що події 9 травня спонукають до багатьох роздумів і питань.

«Треба це країні чи ні? На це питання необхідно дати відповідь. Я вважаю, що 99% громадян нашої держави, в тому числі і у Львівській області, скажуть, що не потрібно», - сказав Янукович.

Він також підкреслив, що більшість буде проти і того, щоб у країні створювалися умови для з´ясування відносин подібним чином, у тому числі це стосується і питань історії.

На думку Януковича, це також не треба і майбутнім поколінням українців.

Тому, вважає глава держави, треба знайти мудрі відповіді на багато запитань. Він зауважив, що намагається зараз це зробити. «Ну, по-перше, нам слід розібратися: там, де були емоції - це одне, їх треба прибрати і стримувати в майбутньому свої емоції. Далі - політики. Тут, безумовно, слід задуматися і зрозуміти, яку несуть вони відповідальність, коли створюють такі умови для сутичок громадян нашої держави, і мають вони на це право чи ні», - сказав Президент.

Він укотре підкреслив, що тлумачити події історії повинні фахівці, а держава повинна створювати умови, щоб саме історики мали можливість всенародно, через ЗМІ проводити відповідні дискусії. У той же час, Янукович вважає, що все це має відбуватися за умови, що пам´ять про ветеранів не буде принижена.

«Ми в жодному разі не повинні образити людей, що принесли на нашу землю мир і свободу, хто завоював для нас сьогоднішній день. І пам´ять про цих людей, вона нас зобов´язує всіх, нести відповідальність за кожне слово, за кожен крок. Тому моральний аспект повинен бути також на першому місці», - підкреслив Президент.

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus