УКРАЇНА

08:43

20.06

Влада

Генпрокуратура не дозволила Іващенку повторювати за Луценком

0

Генеральна прокуратура відмовила колишньому т.в.о. міністра оборони України Валерію Іващенку в госпіталізації для з´ясування причин втрати чутливості пальців ніг у Головному військовому клінічному госпіталі, вважаючи, що висновки лікарів цієї установи будуть необ´єктивними, оскільки підсудний, перебуваючи колись на посаді, мав вплив на цю установу

Як повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко, таким чином, Генпрокуратура своїм приписом заборонила виконувати рішення Печерського районного суду Києва від 27 квітня начальнику Київського СІЗО, командиру конвойного полку Києва про етапування Іващенка на Головний військовий клінічний госпіталь для походження обстеження та надання за його результатами відповідної медичної допомоги.

Як зазначив адвокат, мотивуючи відмову у своєму листі до вказаних посадових осіб, і інформуючи про це суддю, у провадженні якого перебуває справа Іващенко, Генпрокуратура посилається на те, що рішення суду суперечить вимогам і спільному наказу Держдепартаменту з питань виконання покарань та Міністерства охорони здоров´я, якими передбачено, що за межі слідчих ізоляторів та місць позбавлення волі заарештовані і підсудні можуть направлятися лише у медичні установи МОЗ.

При цьому, сказав Б. Нечипоренко, Генпрокуратура зазначає, що "медичні працівники Головного клінічного госпіталю Міністерства оборони України - колишні підлеглі Іващенка, а тому є підстави вважати, що їхні висновки можуть бути необ´єктивними".

Адвокат зазначив, що днями він зустрічався в СІЗО зі своїм підзахисним і доповів йому про те, що відбувається, на що, як сказав Б. Нечипоренко, його клієнт відповів: «Діючи таким чином, Генпрокуратура ставить під сумнів компетентність лікарів Міністерства оборони».

«Крім того, враховуючи логіку Генпрокуратури, якщо б я був міністром охорони здоров´я, перебував під арештом і хворів, то до якої медустанови мене треба було б госпіталізувати, якщо мої медичні документи знаходяться в цій установі? Крім того, я вважаю, що такі дії прокуратури свідчать не про бажання дізнатися істину у справі, а про бажання угробити мене», - сказав Б. Нечипоренко, цитуючи слова В. Іващенка.

Наступне судове засідання у цій справі має відбутися сьогодні о 13.45.

Нагадаємо, Головним управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури 20 серпня 2010 року було порушено кримінальну справу стосовно Іващенка відповідно до ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus