УКРАЇНА

23:29

19.01

Главу львівської обласної державної адміністрації Михайла Цимбалюка 9 травня «підставила» центральна влада

Про це в інтерв’ю «Коментарям» заявив народний депутат фракції НУ-НС Ярослав Кендзьор

«6 травня я зустрівся з головою обласної державної адміністрації Михайлом Цимбалюком. Під час розмови він запевнив мене, що вже узгодив з Києвом, з керівництвом держави, що День Перемоги буде відзначатися без червоних прапорів. Він також пообіцяв, що жодного візитера з Півдня України не буде у Львові», - повідомив народний депутат.

«Після початку відомих подій 9 травня я зателефонував Михайлу Михайловичу (Цимбалюку – ред.). Він сказав, що для нього події, які сталися, а саме поява в автобусах тих гостей з Півдня, виявилася цілковитою несподіванкою. Тобто голову адміністрації області як хлопчика обмануло київське керівництво. Адже, без сумніву, дати команду на проведення всього цього міг тільки Київ», - зазначив він.

«Пізніше мене дуже здивувала заява Цимбалюка абсолютно в іншій тональності, де він почав звинувачувати виключно львівських радикалів. Адже після того, як все відбулося, він, по гарячих слідах, на емоціях, з обурення, що його «підставили», сказав, що провину за конфлікт покладає на МВС і СБУ. Зараз губернатор про це не згадує. Мабуть тому, що вже з Києва йому помахали пальцем і сказали, мовляв, ви, шановний добродію, є членом нашої команди, й невірно себе поводите. Винні мають бути тільки одні - місцеві екстремісти», - підкреслив Ярослав Кендзьор.

Повний текст інтерв’ю Ярослава Кендзьора читайте на «Львівському порталі».

Теги: Цимбалюк, Кендзьор, Львів

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus