УКРАЇНА

22:08

21.04

Влада

Львівська облрада поклала відповідальність за 9 травня на губернатора

0

Львівська обласна рада визнала незадовільною роботу Львівської обласної адміністрації та міліції під час подій 9 травня у Львові. За це сьогодні проголосувала більшість депутатів на позачерговій сесії

При цьому депутатів, які визнали незадовільною роботу ЛОДА було значно менше, аніж тих, котрі незадоволені діями правоохоронців — 59 проти 73.

“Засудити суспільно небезпечні, протиправні дії правоохоронних органів та правопорушників, які 9 травня, всупереч постанові адміністративного суду та розпорядження голови ЛОДА, чинили провокацію з використанням окупаційної символіки часів СРСР, чим спровокували порушення конституційних прав громадян України, їх травмування, брутально принизили місцеву громаду, свавільно знехтували рішенням органів місцевого самоврядування та рішенням суду, ухваленим іменем України” - йдеться в цьому рішенні.

Також обласна рада вирішила створити тимчасову контрольну комісію, до якої мають увійти депутати обласної та міської рад.

Окрім того, депутати ухвалили звернення до українського народу, в якому зазначають, що “9 травня у Львові відбулася цинічна провокація”.

“Чинна влада відверто показала, що працює за кремлівським сценарієм, написаним у ФСБ. Вона працює на загострення суспільних протиріч та на розкол України” - зазначено у заяві.

На думку депутатів Львівської облради, факторами, що підбурили до силового конфлікту у Львові, стали рішення ВРУ, зокрема, щодо вивішування про червоного прапора 9 травня поряд із державним.

Джерело: «Львівський портал»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus