УКРАЇНА

17:55

24.06

Влада

Надвечір Тимошенко вшанувала своєю присутністю Печерський суд

0

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула до Печерського районного суду для надання пояснень до матеріалів, які стали підставою для порушення проти неї кримінальної справи щодо газових угод 2009 року

Як повідомили «Коментарям» у пресс-службі ВО «Батьківщина», суддя Печерського суду Галина Супрун завершила вивчення матеріалів, на підставі яких було порушено кримінальну справу проти екс-прем´єра.

При цьому, у прес-службі зазначила, що напередодні на початку судового засідання суддя Галина Супрун намагалася не допустити публічності судового процесу, не даючи дозволу представникам ЗМІ знаходитися в залі суду, а після перерви розпочала по аркушах зачитувати матеріали, які стали підставою для порушення кримінальної справи.

"Суддя почала дослівно читати всю справу, а це на сьогоднішній день 1150 аркушів. За дві години вона прочитала тільки 80 аркушів. І таким чином, створюючи такі умови, коли в цьому у приміщенні неможливо годинами слухати перечитування справи, вона, по суті, довела весь судовий процес до абсурду. Скільки вона буде вголос читати 1150 аркушів - невідомо", - відреагувала Тимошенко.

Нагадаємо, вчора Тимошенко пішла з судового засідання, залишився замість себе свого захисника народного депутата Сергія Власенка.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus