УКРАЇНА

05:17

22.05

Влада

«Регіонали» зірвали сесію Тернопільської облради через 9 травня

0

Представники Партії регіонів зірвали сесію Тернопільської обласної ради через події 9 травня. Голова облради переніс друге пленарне засідання 40-ї сесії на 19 травня

Перед тим, як перейти до розгляду порядку денного (а це понад 105 питань) депутати заслухали інформацію заступника начальника обласної міліції Василя Облещука стосовно подій 9 травня у Тернополі. Доповідь міліцейського полковника найбільше обурила представників фракції «Свободи». Дехто навіть у істеричній формі намагався добитися від правоохоронця відповіді на запитання, кого ж у Парку Слави захищали міліціонери, і чому розганяли депутатів. Після того голова облради надав представникам усіх фракцій можливість висловитися щодо подій 9 травня.

Першою вийшла до трибуни регіоналка Ярослава П’яла, яка, серед іншого, звинуватила голову облради у «розповіді казочок, недисциплінованості і порушенні елементарних норм етики» та заявила, що представники фракції Партії регіонів брати участь у цій «клоунаді», тобто сесії, не будуть. Після чого регіонали (у кількості 5 депутатів із 14) залишили сесійну залу. Як наслідок – сесія не правочинна.

Нагадаємо, у Тернополі люди з прапорами КПУ та «Русского единства» з’явилися 9 травня в парку Слави вже після завершення офіційних урочистостей. «Свободівці» спробували перешкодити рухові колони, стаючи в живий ланцюг.

Джерело: «За Збручем»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus