УКРАЇНА

18:39

22.05

Влада

Апеляційний суд «відфутболив» скаргу Луценка у найгуманніший суд в світі

0

Апеляційний суд Києва направив скаргу адвокатів колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на рішення Печерського районного суду Києва, яким термін ознайомлення захисниками екс-міністра з матеріалами кримінальної справи проти їхнього підзахисного був обмежений до 16 травня, до Печерського райсуду Києва для перевірки того, чи були пропущені строки оскарження цього рішення 

Про це повідомив один з адвокатів Луценка Ігор Фомін. 

За його словами, відповідне рішення суд прийняв у четвер на засіданні. 

Суд вирішив направити зазначену скаргу адвокатів Луценка до суду першої інстанції у зв´язку з тим, що, на думку прокуратури, були пропущені терміни оскарження зазначеного рішення суду першої інстанції. 

За словами Фоміна, суд повинен вирішити, чи був пропущений строк оскарження цього рішення, і якщо все ж термін був пропущений, то з яких причин - поважних чи ні. 

Якщо суд вирішить, що термін оскарження не був пропущений або був пропущений з поважних причин, то він направить цю скаргу назад до Апеляційного суду Києва для розгляду по суті. 

Нагадаємо, 6 травня адвокати Луценка оскаржили в Апеляційному суді Києва рішення Печерського районного суду Києва про обмеження час ознайомлення захисників екс-міністра з матеріалами кримінальної справи проти нього. 

29 квітня Печерський районний суд Києва за поданням слідчого, який веде справу Луценка, прийняв рішення про обмеження часу ознайомлення захисників Луценка з матеріалами кримінальної справи проти їхнього підзахисного до 16 травня. 

Таке рішення було прийнято на підставі змін до Кримінально-процесуального кодексу, які вступили в силу з 20 квітня і згідно з якими слідчий може звертатися до суду з проханням обмежити терміни ознайомлення зі справою обвинувачуваних та їхніх захисників. 

Фомін вважає рішення суду першої інстанції незаконним, тому що зміни до Кримінально-процесуального кодексу, на підставі яких було прийнято це рішення, вступили в силу лише 20 квітня, коли адвокати вже почали знайомитися з матеріалами справи Луценка, а згідно з українським законодавством закон не має зворотної сили. 
 
 

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus