УКРАЇНА

09:54

25.04

Влада

Сьогодні Рада займеться «Лівелою»

0

Верховна Рада на засіданні у четвер, 12 травня, розгляне створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин і наслідків діяльності на українському ринку нафтопродуктів компанії "Лівела" (Полтавська область)

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

Почати засідання депутати планують із внесення уточнень у раніше проголосований закон про протидію корупції, потім розглянуть включення до порядку сесії низки законопроектів, серед яких пропозиція про допуск іноземних військових на територію України для багатонаціональних навчань.

Крім цього, парламент розгляне в другому читанні законопроекти № 7532 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань державних закупівель", № 8399 про дозвіл Кабінету Міністрів надавати безвідсоткові позики "Укравтодору" з єдиного казначейського рахунку, а також проект Повітряного кодексу.

Депутати розглянуть зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексу, до закону "Про кінематографію", низки законопроектів, пов´язаних із захистом тварин.

Парламентарії приймуть рішення щодо проектів щодо впорядкування обороту нафтопродуктів, зміни до закону "Про цінні папери та фондовий ринок".

Усього на порядку 50 питань.

Нагадаємо, раніше Вищий адміністративний суд відмовив Державній податковій службі в перегляді Верховним Судом рішення ВАС від 22 грудня 2010 року, яким було закрито провадження у справі про законність ввезення компанією "Лівела" нафти і нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ.

Таким чином, компанія зберегла за собою право на безакцизне ввезення нафти, нафтопродуктів та інших товарів.

"Лівела" ввозила нафтопродукти в Україну з липня по грудень 2010 року.

Через ввезення нафтопродуктів без сплати акцизів і ПДВ компанією "Лівела" державний бюджет у 2010 втратив близько 3 млрд гривень.

 

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus