УКРАЇНА

17:40

23.05

В УГКЦ упевнені, що Московський патріархат лобіює політичні ідеї

В УГКЦ упевнені, що Московський патріархат лобіює політичні ідеї

0

Колишній Глава Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), доктор богослов´я Любомир Гузар вважає, що в уста церковних служителів вкладаються ідеї возз´єднання України і Росії

«Дії служителів церкви Московського патріархату в Україні носить не церковний, а скоріше політичний чи навіть геополітичний характер. Певні люди виношують ідею приєднання України до Росії, вкладаючи її в уста церковних служителів», - сказав Любомир Гузар під час відкритої лекції «Етичні виклики сучасності для молоді», яку він прочитав студентам Дніпропетровської консерваторії ім. Глінки в середу.

За його словами, таку ж геополітичну суть має і війна в Лівії, Єгипті та інших східних країнах, яка вигідна не народу, який воює, а певній групі людей всередині цих народів, які борються за владу і ресурси.

Так само Любомир Гузар заявив, що особисто для нього війна проти фашизму почалася не в 1941 році як Велика Вітчизняна, а в 1939 році, як Друга світова. Він закликав організаторів масових заворушень 9 травня у Львові шукати взаєморозуміння і творити, а не руйнувати. І зауважив, що зривати георгіївські стрічки з ветеранів «не те».

Фото: з сайту ru.tsn.ua

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus