УКРАЇНА

20:39

20.05

Влада

Адвокати Кучми просять долучити до справи фільм Кончаловського

0

Адвокати другого президента України Леоніда Кучми подали клопотання до ГПУ про прилучення фільму Кончаловського «Битва за Україну» до матеріалів справи 

На думку адвокатів Леоніда Кучми Віктора Петруненка і Сергія Ульянова, фільм всесвітньо відомого кінорежисера Андрона Кончаловського «Битва за Україну»   містить фактичні дані, що мають доказове значення, і тому слідчі повинні долучити фільм до матеріалів справи і перевірити ці докази. 

Про це йдеться в повідомленні адвокатів. 

Зокрема, фільм містить свідчення керівника міжнародного Фонду цивільних свобод Олександра Гольдфарба про існування записів Мельниченка, де Кучма відразу після зникнення журналіста висловлює крайню стурбованість і вимагає знайти Георгія Гонгадзе, що, на думку адвокатів, спростовує версію слідства про причетність президента України до трагічних подій з журналістом. 

Більше того, свідчення у фільмі говорять про те, що Микола Мельниченко використав записи з корисливою метою, торгував державними інтересами. «Він їх продавав частинами. Він продавав їх і оптом, і вроздріб », - зазначає у фільмі Давид Жванія. «Мельниченко ходив по Америці і шукав фінансування на розшифровку цих записів. Йому дали десь 60-70 тис. доларів на цей проект як гонорар ... Коли він приїхав сюди і попросив вибачення, йому сказали: «Коля, давай публікувати все, що є на цих плівках». Він сказав: «Ні. Я не буду це публікувати, тому що це, по-перше, моя власність. У мене на це копірайт. Скільки ви мені заплатите? »- згадує Гольдфарб. 

Також фільм, за словами адвокатів, містить спогади осіб, які безпосередньо спілкувалися з Мельниченком, мають інформацію про суперечності в його заявах і поясненнях, про справжні мотиви його дій і особисто знайомилися зі змістом його записів після зникнення Гонгадзе. Зокрема, у фільмі історик Фельтишинський зазначає: «В історії плівок багато незрозумілого. І, на жаль, основні незрозумілості пов´язані з тим, що головні фігуранти і перш за все Мельниченко, явно обманюють». 

Як повідомлялося раніше, прем´єра фільму «Битва за Україну» відбудеться протягом 2011 року. 

Джерело: «Левый берег»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus