УКРАЇНА

08:47

20.06

Влада

Луганська облрада таки попросила заборонити «Свободу»

0

Депутати Луганської облради вважають за необхідне заборонити діяльність ВО «Свобода» і сподіваються, що всі організатори та учасники протиправних подій 9 травня у Львові будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. 

Про це йдеться в тексті звернення, яке прийняли депутати сьогодні на сесії Луганської облради, передає кореспондент «Луганськ.Коментарі»

Депутати облради висловили обурення тим, «що вчинили у Львові представники ВО «Свобода» та інших націоналістичних сил» в День Перемоги. 

«9 травня у Львові були порушені, підкреслюємо, не тільки норми совісті і моралі, а й закони України. Войовничі хулігани напали на колону ветеранів і представників дипломатичних місій, перешкоджаючи природному бажанню людей вклонитися пам´яті полеглих», - підкреслюється у зверненні. 

Депутати закликають керівників держави політичні і громадські сили звернути увагу «на вкрай тривожні тенденції розвитку суспільно-політичного життя в Україні» та вжити всіх необхідних заходів для недопущення поширення неонацистських настроїв. 

Вони також сподіваються, що всі призвідники, організатори, учасники протиправної акції у Львові будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. 

«Вважаємо за необхідне заборонити діяльність ВО «Свобода» як екстремістської організації, яка порушує закони і провокує розкол України, - наголошується у зверненні депутатів. - Разом ми зобов´язані захистити ветеранів, все наше суспільство від загрози відродження нацизму». 

Це звернення буде направлено Президенту Україні, Кабміну, ВР і Генпрокуратуру і в усі обласні ради. 

Також депутати прийняли рішення вважати за доцільне в дні до 22 червня 2011 вивішувати Червоний прапор Перемоги над адміністративними і громадськими будівлями на території області. 
Депутат обласної ради Валерій Філіпов звернувся до присутніх на сесії керівників територій з пропозицією продовжити акцію «Георгіївська стрічка». На його думку, території мають можливість знайти позабюджетні кошти для цього. 

А депутат Родіон Мірошник закликав носити Георгіївську стрічку всіх, хто не згоден з подіями, які відбувалися у Львові. 

Нагадаємо, 9 травня у Львові відбулися зіткнення між представниками ВО «Свобода» і представниками партій КПУ, "Родіна", "Русское единство". 

Учора «Коментарі» повідомляли, що 11 травня на позачерговій сесії Луганської обласної ради фракція ПР вимагатиме заборонити  діяльність ВО «Свобода» в Україні.

Джерело: «Луганськ.Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus