УКРАЇНА

05:18

21.04

Україна очолила Раду Європи

Україна очолила Раду Європи

0

11 травня в Стамбулі міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко приступив до виконання обов´язків чинного голови Комітету міністрів Ради Європи

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі МЗС України, Україна прийняла у Туреччини естафету головування до листопада 2011 року, коли її місце займе Великобританія.

"Провідна роль у найбільш авторитетної європейської організації у галузі формування та захисту стандартів демократії і прав людини дозволить суттєво зміцнити позиції України в європейському політичному просторі, сприятиме успіху євроінтеграції, визначеної президентом Віктором Януковичем як пріоритетного завдання державної політики в усіх галузях, - зазначають у прес -службі МЗС.

Під час свого головування Україна планує зосередити увагу Ради Європи на питаннях захисту прав дітей, розвитку місцевої демократії, пошуку спільних відповідей на загострення викликів розповсюдження радикального націоналізму і нетерпимості. Україна виступає за те, щоб Рада Європи надалі зміцнювалася як базова платформа для формування загальноєвропейських цінностей демократії і гуманізму для всіх країн континенту незалежно від їх участі в тих чи інших наддержавних об´єднаннях.

Фото: з сайту yuga.ru

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus