УКРАЇНА

14:16

18.06

Ребра глави Тернопільської облради досі пам’ятають День перемоги

Ребра глави Тернопільської облради досі пам’ятають День перемоги

0

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда постраждав під час подій 9 травня у Львові. За його словами, міліція,  незважаючи на депутатське посвідчення, застосувала до нього силу. Лікарі виявили у нього травми трьох ребер та лівої нирки

«Ми захищали людей, яких міліція била та розштовхувала. Міліція застосувала спецзасоби – гумові кийки, димові шашки та сльозогінний газ, – розповів Олексій Кайда газеті. – На мені розірвали куртку. Крім того, незважаючи на моє депутатське посвідчення, побили».

Вже у Тернополі політик звернувся за медичною допомогою, і лікарі виявили у нього травми трьох ребер та лівої нирки.

«Я зараз обговорюю з адвокатами свої подальші дії. Однозначно, що я так не залишу цієї справи», – підкреслив голова Тернопільської обласної ради.

Нагадаємо, як повідомляли раніше «Коментарі», у Львові під час заходів у День Перемоги постраждав голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, який повідомив, що приїхав на святкування Дня Львова і коли побачив те, що відбувається біля пагорба Слави, намагався захистити людей, яких били. За словами Кайди, йому розірвали куртку і, незважаючи на те, що поруч були депутати Львівської обласної ради, їх не пропустили до пагорба Слави, застосовуючи силу до людей, що стояли за кордонами міліції, поза пагорба Слави.

Фото: PHL

Джерело: «За Збручем»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus