УКРАЇНА

01:17

22.05

Влада

Регіонали відправили в Ялту «макіївського» вибивати борги

0

У Кримському республіканському підприємстві «Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства ПБК» призначено нового директора – вихідця з Макіївки Олексія Григор´єва

Як передає Крим.Коментарі, про це повідомило джерело в міськводоканалі Ялти.

«Нам сказали, що нам дуже пощастило - він дуже хороший керівник, топ-менеджер високого рівня. У нас специфіка така на ПБК - кожен, хто приходить, думає, тут можна розвернутися, а у нас, як маленька столиця: дуже великі борги через те, що у кожного десь якийсь дах. Тих не можна чіпати, цих можна. Тут потрібен сильний, вольовий керівник. Самсонов (попередній керівник - ред.) дуже хороша людина, але м´який», - відзначило джерело.

Разом із тим на офіційному сайті Макіївської міської ради Олексій Григор´єв числиться в списку депутатів як приватний підприємець, член фракції Партії регіонів.

Довідка Коментарів: Григор´єв Олексій Андрійович народився 15 грудня 1957 року, в м. Макіївка Донецької області, в сім´ї робітника. У 1980р. закінчив Макіївський інженерно-будівельний інститут, санітарно-технічний факультет за спеціальністю «Водопостачання та каналізація». У 2002 р. закінчив Донбаську державну академію будівництва та архітектури, магістр водопостачання та водовідведення. Аспірант Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Працював у сфері водопровідного господарства від майстра до директора Макіївського управління. З 2004 р. головний інженер великого КП «Компанія «Вода Донбасу» з чисельністю в 10 тисяч працівників.

Джерело: «Крим. Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus