УКРАЇНА

05:25

22.05

Комуністи хочуть «покарати» Львів та перенести Євро-2012 до Дніпропетровська

Комуністи хочуть «покарати» Львів та перенести Євро-2012 до Дніпропетровська

0

Народний депутат України (фракція Комуністичної партії України), колишній перший секретар львівського обкому КПУ Олександр Голуб упевнений, що в зв´язку з подіями у Львові, Євро має бути перенесено до Дніпропетровська та Одеси. Крім того, він вимагає розпустити Львівську облраду

«Безумовно, та більшість, яка сьогодні є у Львівській обласній раді, Львівській міській раді перетворили Львів у такий фашистський анклав, де не діє Конституція України, закони», - сказав Голуб, передає портал «Дніпропетровськ.Коментарі» з посиланням на повідомлення прес- служби КПУ.

«Я вважаю, що в цьому випадку влада повинна застосувати досить жорсткі рішення - ці ради повинні бути розпущені. Це абсолютно очевидно», - заявив комуніст.

На його думку, «і керівництво УЄФА, і керівництво України повинні розглянути питання про перенесення змагань Євро-2012 до якогось іншого міста». «Наприклад, Дніпропетровськ чи Одесу. І час, і можливості для цього, безумовно, є», - запропонував він.

У свою чергу, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко висловив думку, що провокатори у Львові діяли проти українського народу і влади. Він вважає за доцільне позбавити Львів права на проведення ігор чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Нагадаємо, під час святкування Дня Перемоги у Львові відбулися масові безлади за участю проросійських і українських націоналістичних організацій.

Фото: PHL

Джерело: «Дніпропетровськ.Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus