УКРАЇНА

17:58

21.05

«Свобода» вимагає кримінальної справи проти депутатів Луганської облради

«Свобода» вимагає кримінальної справи проти депутатів Луганської облради

0

Луганський обласний тимчасовий комітет ВО «Свобода» вимагає від правоохоронних органів об´єктивного розслідування наслідків конфлікту у Львові, а також притягнення до кримінальної відповідальності згідно з українським законодавством представників луганської влади

Як повідомляє Луганськ. Коментарі, про це йдеться в заяві Луганської обласної організації ВО «Свобода».

«Події 9 травня у Львові показали, що антиукраїнська за своєю суттю влада Партії регіонів підготувала широкомасштабну провокацію проти патріотичних сил з тим, щоб відвернути увагу населення від наслідків своєї катастрофічною соціально-економічної політики. Так, про те, що російські профашистські сили мали намір вчинити провокацію, всім було відомо заздалегідь. Але, незважаючи на це, даішники пропустили автобуси з Одеси і Криму до Львова, а міліція в самому місті навіть супроводжувала тих провокаторів, захищаючи їх від обурених львів´ян", - наголошується в заяві.

У ній також йдеться, що «телевізійні кадри, які облетіли весь світ, свідчать про те, що травматична зброя була застосована незваними гостями із півдня виключно з провокаційною метою, а зовсім не як самозахист. Навіть якщо і зброя зареєстрована, це є протизаконним. Але про затримання провокатора-стрільця досі немає жодної інформації".

На думку «свободівців», саме той провокатор повинен нести всю відповідальність за бійку, яку він викликав своїми добре продуманими діями.

«Але влада, відповідно до сценарію львівської провокації, звинувачує в усьому лише представників ВО «Свобода», які й були затримані міліціонерами. Тому на цьому тлі заяви депутатів Луганської обласної ради В. Філіппова, і А. Арапова з вимогами до заборони діяльності ВО «Свобода» можна розцінювати тільки як невід´ємну складову антиукраїнської провокації, автори сценарію і режисери якої, схоже, перебувають за межами України. У зв´язку з цим Луганський обласний тимчасовий комітет ВО «Свобода» вимагає від правоохоронних органів об´єктивного розслідування наслідків провокації профашистських найманців імперської Росії включаючи представників луганської влади та притягнення їх до кримінальної відповідальності відповідно до українського законодавства», - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, 11 травня відбудеться позачергова сесія Луганської обласної ради, на якій планують прийняти звернення до Президента, Кабміну, ВР, Генпрокуратури щодо заборони діяльності ВО «Свобода».

Як повідомляли Коментарі, 9 травня у Львові відбулися зіткнення між представниками ВО «Свобода» і представниками партій КПУ, «Батьківщина», «Русское единство».

Фото: PHL

Джерело: «Луганськ.Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus