УКРАЇНА

05:00

22.05

Влада

Працівники міністерств готові йти в домробітниці і лазники

0

Працівники міністерств, які можуть бути звільнені внаслідок проведення адмінреформи, страхуються і заздалегідь шукають собі нове місце роботи. Про це свідчать сайти з працевлаштування

Серед резюме є і досить несподівані, повідомляє «Сегодня». Скажімо, 46-річний Вітя Ч., за фахом - електрорадіотехнік, який у 2009-2010 роках працював контролером у Мінфіні (останнє місце роботи), шукає місце помічника кухаря або оператора підлогомиючої машини. У чоловіка є також навички продавця і масажиста. Хоча трудився він до Мінфіну наладчиком геофізичної апаратури і випробувачем літальних апаратів.

Провідний фахівець того ж Мінфіну (жінка, 45 років) з 14-річним стажем роботи в Департаменті документального забезпечення, готова працювати хатньою робітницею за 3 тис. грн./місяць.

А 43-річний Юрій, який останні 15 років працює «водієм у VIP-персон - бізнесмени, народні депутати, голова обласної адміністрації», - катає їх на автомобілях Hummer, Linkoln, Mercedes, BMW, - хоче влаштуватися банщиком у заміський будинок. Володіє банними процедурами, прийомами мануальної терапії та масажем.

Фахівці-кадровики стверджують, що в першому кварталі цього року чиновники зареєстрували в 5 разів більше резюме, ніж у першому кварталі 2010-го. Пік припав на січень. За їх словами, бажання держслужбовців йти у сферу послуг і готовність працювати за скромні гроші - окремий випадок. Найчастіше керівники відділів та департаментів міністерств хочуть зарплату в кілька разів вищу за ринкову у тій сфері, де вони працюють. Хоча чиновників взагалі неохоче беруть у приватний сектор, оскільки вони - бюрократи, які звикли працювати чітко до 18.00, орієнтовані на процес, а не результат.

При цьому варто зазначити, що престиж чиновницької кар´єри в народі зростає. Рекрутери стверджують, що в останні два місяці у них з кожним місяцем стає на 10% більше резюме від охочих піти на держслужбу.

Нагадаємо, 9 грудня 2010 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади. На другому етапі адмінреформи буде здійснена оптимізація органів влади на місцях.

Джерело: «Сегодня»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus