УКРАЇНА

09:08

22.05

Влада

Україна розпочала головування в Комітеті міністрів РЄ

0

11 травня, в рамках Стамбульського 121-го міністерського засідання Комітету міністрів Ради Європи відбудеться церемонія передачі Україні головування в Комітеті міністрів Ради Європи

Як повідомили Коментарям в Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України, українську делегацію на засіданні очолює міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Під час свого головування Україна буде забезпечувати послідовність у досягненні цілей та пріоритетів діяльності організації - зміцненні демократії, забезпеченні верховенства права та захисту прав людини.

Україна під час головування планує здійснити ряд практичних кроків у напрямку продовження реалізації основних пріоритетів діяльності Ради Європи, а також буде спрямовувати свою діяльність на посилення політичної ролі Ради Європи в системі європейських інституцій, здатності Організації ефективно реагувати на виклики сучасності і виконувати свою місію збереження і захисту загальноєвропейських демократичних цінностей.

У рамках свого головування Україна буде зосереджувати свою діяльність на таких пріоритетах: захист прав дітей, права людини і верховенство права в контексті демократії і стабільності в Європі, зміцнення і розвиток місцевої демократії.

Головування України в Комітеті міністрів Ради Європи, яке триватиме до листопада 2011 року, стане першим за майже шістнадцятирічну історію членства України в організації.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus