УКРАЇНА

16:37

24.05

Влада

Івано-Франківська облрада покарає тих, хто вивісив червоні прапори

0

Івано-Франківська обласна рада на наступній сесії має намір розглянути питання про виконання свого рішення про заборону використання червоних прапорів на території області

"Закон про червоні прапори не був підписаний президентом, отже, не набрав чинності. Легітимного права використовувати червоні прапори під час заходів 9 травня не було. Немає ніякого сумніву, що повинно було бути виконане рішення обласної ради в частині заборони червоних прапорів", - заявив голова облради Олександр Сич.

За інформацією О. Сича, факти використання червоних прапорів під час святкування Дня Перемоги зафіксували в Івано-Франківську та Коломиї.

Голова облради вважає, що представники правоохоронних органів "не тільки не забезпечили виконання рішення обласної ради, а й перешкоджали діяльності депутатів обласної ради та рад нижчих рівнів".

Найближчим часом, інформує прес-служба, постійна депутатська комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку проаналізує всі факти порушення рішення облради про заборону червоних прапорів, запропонує проект рішення облради та заходи, які будуть застосовані до порушників.

За інформацією прес-служби, голова облради "свідомо не брав участь у святкуванні, тому що своєю присутністю не хотів загострювати ситуацію і виконував рішення обласної ради, згідно до якого 9 травня не є днем ​​перемоги".

"Він знаходився в робочому кабінеті і моніторив хід виконання рішення облради, контактував з головами районних та міських рад Прикарпаття", - повідомляє прес-служба.

Як повідомлялося, 15 квітня 2011 року Івано-Франківська облрада заборонила використання червоних прапорів на території області.

В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди 66-ї річниці Перемоги, на яких, зокрема, використовували червоні прапори КПУ і Прапори Перемоги.

В Івано-Франківську "Свобода" провела акцію протесту проти червоних прапорів.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus