УКРАЇНА

11:56

25.05

Мер Сум похвалився рейтингом свого «підписздеся»

Мер Сум похвалився рейтингом свого «підписздеся»

0

Міський голова м. Суми Геннадій Мінаєв зробив розсилку сумським журналістам про успіхи ролика з його виступом, де він виголосив вираз «Підписздес», що став знаменитим

«Бон жур, пані та панове! Перші 0,5 млн. переглядів є!», - написав мер.

«Динаміка переглядів за 4 місяці показує, що Мишко (Добкін) і Геша (Кернес) відстають майже в три рази!», - зазначив сумський міський голова і додав до листа файл зі статистикою.
Як повідомляли Коментарі, мер Сум кілька разів поспіль вимовив перед телекамерами суржиком фразу «підпис здесь і підпис здесь», що значить «підпис тут і підпис тут».

Оскільки мер робив дуже невеликі паузи між словами, блогери сприйняли два слова як єдине ціле - «підписздесь».

Новий мем став активно поширюватися в соціальних мережах і блогах. Користувачі Facebook, Twitter, LiveJournal та інших соціальних сервісів почали використовувати «підписздесь» як коментар на будь-які теми, навіть не пов´язані з українською політикою. Раніше автором цілої серії інтернет-мемів став Геннадій Кернес, який згодом став мером Харкова. У 2007 році в інтернеті з´явився відеоролик, де Кернес контролює запис звернення до населення колишнього мера Харкова Михайла Добкіна. Особливу популярність завоювала фраза Кернеса: «Міша, в тебе нудне обличчя - тобі ніхто грошей не дасть», а також відповідь Добкіна: «Трошки текст по-дебільному написаний».

Фото: PHL

Джерело: «Данкор.Онлайн»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus