УКРАЇНА

11:43

23.05

Комуністи впевнені, що Янукович «гальмує» з червоним прапором через Герман

Комуністи впевнені, що Янукович «гальмує» з червоним прапором через Герман

0

Депутат Верховної Ради, член фракції Комуністичної партії Євген Царьков вважає, що Президент Віктор Янукович зволікає з підписанням закону про вивішування червоного прапора Перемоги 9 Травня через вплив на нього радника Ганни Герман

«Для мене це «синдром німецький», від слова «Герман». Ганна Герман має такий вплив за допомогою Заходу та американського посольства, що, на жаль, Адміністрація Президента боїться зробити крок, поки вони цього не погодять. Тому, поки Адміністрація буде озиратися на Ганну Герман, а не на ветеранів і тих людей, які віддавали голоси за Партію регіонів, до тих пір порядку не буде, не буде і довіри до цієї сили», - заявив Царьков.

Депутат звернув увагу, що поки не закінчився відведений законом 15-денний термін з дня отримання Президентом закону, протягом якого він повинен його схвалити або ветувати.

У той же час він відзначив, що голова Ради Володимир Литвин зволікав з направленням закону в Адміністрацію, хоча міг це зробити вже 22 квітня.

«Литвин елементарно міг після прийняття закону 22, 23, 24 квітня передати його Президентові. Але не зробив цього. Тобто саботаж був із двох сторін, і я впевнений, що це змова», - додав депутат.

При цьому парламентарій засумнівався в тому, що Президент все-таки схвалить закон.

Царьков відзначив, що підстав для таких сумнівів є факт неголосування за законопроект у Раді представника Президента в парламенті депутата Юрія Мірошниченка.

«Я сумніваюся, що (міністр юстиції Олександр) Лавринович, який є антикомуністом і цього не приховує, що був представником націоналістичної партії, дасть позитивний висновок на цей закон. Також сумніваюся, що Кабінет Міністрів зробить свою позитивний висновок», - додав він.

Парламентарій вважає, що можливе ветування Януковичем цього закону негативно позначиться на рейтингу Президента і всієї Партії регіонів як політичної сили, яка дає виборцям обіцянки і не виконує їх.

Нагадаємо, Закон «Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) був прийнятий парламентом 21 квітня і лише 5 травня його підписав голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Царьков є одним із співавторів законопроекту.

Фото: PHL

 

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus