УКРАЇНА

12:44

20.05

Влада

На сайті Президента з´явилася нова рубрика

0

У зв´язку з набранням чинності Закону України "Про доступ до публічної інформації" на офіційному інтернет-представництві Президента України Віктора Януковича з´явився новий розділ "Доступ до публічної інформації" 

Розділ складається з чотирьох підрозділів: "Доступ до публічної інформації", "Публічні документи", "Звіти та поширені відповіді", "Порядок оскарження". 

У розділі "Доступ до публічної інформації" є зразки форм для подання інформаційного запиту в письмовому вигляді від фізичної особи; від юридичної особи і від об´єднань громадян. 

Також у цьому розділі представлена ​​контактна інформація посадових осіб Адміністрації Президента, зокрема номери телефонів та адреси електронної пошти глави АП, його заступників, керівників управлінь і радників Президента. 

Нагадаємо, 9 травня набрав чинності прийнятий парламентом 13 січня Закон України "Про доступ до публічної інформації". 

Відповідно до закону, публічною є відображена і задокументована будь-якими засобами і на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена в процесі виконання суб´єктами владних повноважень своїх обов´язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб´єктів владних повноважень. 

Законом передбачено обов´язок певних спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб щодо забезпечення доступу до публічної інформації, що перебуває в їхньому володінні. Закон також визначає межі та спосіб державного регулювання створення, збирання, одержання, зберігання, використання, поширення інформації, її охорони та захисту. 

5 травня Президент України Янукович підписав укази, які будуть сприяти виконанню закону «Про доступ до публічної інформації». 

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus